Dr n. med
Jolanta Maciejewska

specjalista dermatologii i wenerologii

O mnie

Certyfikaty

Kontakt

Dermatolog Bydgoszcz

Usługi dostępne Klinice w Bydgoszczy pod adresami:

Jagiellońska 109/62
85-095 Bydgoszcz

Tel: 888 500 042

Zobacz także kliniki dermatologiczne w:

dermatolog Bydgoszcz
Jolanta Maciejewska

Biografia

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Specjalizację ukończyłam w Klinice Dermatologii w Bydgoszczy. Oprócz klasycznej dermatologii zajmuje się również dermatologią onkologiczną a w szczególności dermoskopową diagnostyką znamion barwnikowych, czerniaków i raków skóry. Z tego powodu systematycznie poszerzam swoją wiedzę w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Doświadczenie zawodowe zdobyte na oddziale dermatologicznym oraz w poradniach dermatologicznych rozszerzam o staże zagraniczne w specjalistycznych klinikach: m.in. w Reggio Emilio (Włochy) oraz w Grazie (Austria), gdzie pod okiem ekspertów szkoliłam się z zakresu dermatologii, dermoskopowej diagnostyki znamion barwnikowych i onkologii dermatologicznej. Ponadto przez kilka lat byłam koordynatorem programów zdrowotnych poświęconych profilaktyce czerniaka na terenie województwa kujawsko-pomorskiego jak również całego kraju.

Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych takich jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, choroby alergiczne skóry, grzybice, wypadania włosów, choroby paznokci jak również diagnostyką chorób przenoszonych drogą płciową.

Jestem także członkiem Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych International Dermoscopy Society oraz European Association of Dermo Oncolgy.

W kręgu moich zainteresowań znajduje się również Dermatologia Estetyczna. Obecnie kończę drugą specjalizację z balneologii i medycyny fizykalnej, która w niektórych schorzeniach będzie doskonałym uzupełnieniem leczenia dermatologicznego.

Jestem autorem licznych publikacji w czasopismach i portalach z branży medycyny estetycznej i dermatologicznej. Na stronie Medycyny Pracy możecie przeczytać moje artykuły m.in. o Kandydozie błony śluzowej jamy ustne

Kliknij tutaj aby przejść do artykułu.

Certyfikaty
dr n. med Jolanty Maciejewskiej

Co mówią pacjenci o
dr n. med Jolancie Maciejewskiej

Jolanta Maciejewska - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

Dermatolog Bydgoszcz

Dr n. med

Jolanta Maciejewska